Vitajte na našom webe

Vitajte na stránke spoločnosti M-Frame, s. r. o.

Veríme, že na našej webstránke nájdete všetky informácie. Radi privítame Vaše názory a pripomienky ktoré nám pomôžu k zdokonaleniu našich služieb.

 

Chránená dielňa

Naša chránená dielňa začala fungovať od 10.2014.  Naši klienti si môžu uplatniť náhradné plnenie za poskytovanie práce zdravotne znevýhodneným občanom. Sústavne pracujeme na tom, aby spolupráca s nami bola výhodná pre všetky zúčastnené strany.

Stavebná sezóna onedlho štartuje.

Zabezpečte si lešenie s dostatočným predstihom a vyhnite sa nedostatku práve keď to budete najviac potrebovať. Zabezpečíme Vám  všetky služby spojené s kúpou alebo prenájmom lešenia. 

Upozornenie návštevníkom

Rozpredávame použité lešenie za veľmi priaznivé ceny. Pre bližšie informácie nás kontaktujte telefonicky, e-mailom alebo použite náš kontaktný formulár.

 

www.interidesign.webnode.sk

Novinky

NEVÁHAJTE

24.01.2017 10:59
Uvažujete o kúpe vlastného fasádneho lešenia? Neváhajte, je to tak jednoduché! Stačí zaslať požiadavku s požadovanými parametrami, využiť náš formulár alebo zavolať a my Vám vypracujeme cenovú ponuku na fasádne alebo mobilné lešenie a so všetkým radi poradíme.

Informácie pre návštevníkov

24.01.2017 10:06
Pre naších nových, ale aj starých zákazníkov máme pripravený katalóg. Nájdete v ňom kompletný sortiment lešení, ktoré ponúkame. V prípade záujmu stačí ak nám zavoláte, poprípade zašlete e-mail s Vašou požiadavkou. katalog.pdf (4,8 MB)